Suplementy - potravinové doplňky

Ilustrační obrázek - Suplementy

Současná nabídka suplementů je obrovská a jednotlivé firmy vyrábějící potravinové doplňky se předhánějí v reklamních sloganech, které prý zaručují to nejlepší. Kde je však pravda? Je skutečně nutné utrácet velké peníze za tyto suplementy, nebo je možné je nahradit levnější variantou - např. přímo v potravinách?

A jak to je s jednotlivými látkami v suplementech, jsou skutečně to nejlepší pro Vás? V našich článcích se pokusíme vnést do toho trochu světla a představíme suplementy bez jejich marketingových žvástů.


Články o tématu: Suplementy - doplňky stravy

KAUZA Aminostar – anabolika a steroidy

Zajisté jste už slyšeli o kauze firmy pana Bukvice – Aminostar. Tuto kauzu rozpoutali takzvaní investigativní žurnalisté z TV Nova. Výrobky Aminostar jsou potravinové doplňky nejen do posilovny a fitness centra ale také pro běžný život či jiné sporty. Výrobky aminostar jsou mezi většinou cvičících a suplementujících lidí známy jako cenově dostupné a vysoce kvalitní výrobky. Přinášíme malé zamyšlení nad kauzou Aminostar versus anabolika a steroidy které prý údajně záměrně přidávali do svých výrobků.

Vydáno: 28.01.06 | Komentář [10]

Potravinové doplňky a pevná strava

Jídlo

Zajímá vás jak si stojí klasická pevná strava vs. potravinové doplňky a tekutá strava? V článku se dozvíte jaké jsou výhody tekuté stravy – potravinových doplňků ve srovnání se stravou pevnou

Vydáno: 12.12.05 | Komentář [14]

Je lepší protein připravovat s mlékem nebo ve vodě?

Proteinové koncentráty je možné podle návodu míchat v mléku či vodě. Většinou uvádějí že pro získání lahodnější chuti koktejlu proteinový přípravek smíchejte s mlékem. Jenže už neuvádějí, že mléko z velké části zničí vaše investice do proteinu. V článku vysvětlíme jak to s proteinem, mlékem a vodou je.

Vydáno: 1.12.05 | Komentář [36]

Doplňky výživy – potravinové doplňky

Potravinové doplňky, doplňky výživy nebo také supplementace jsou nazývány všechny potravinové výrobky které sami o sobě nejsou plnohodnotným pokrmem – jídlem. Startujeme seriál o doplňcích výživy. Každý kdo to se sportem myslí vážně by měl uvažovat o doplňcích výživy.

Vydáno: 18.11.05 | Komentář [63]

Fitness menu