Proč začít cvičit – 1. díl

Začínáte cvičit? Chystáte se poprvé do posilovny? Nebo si chcete jen připomenout jaké byly první kroky v posilovně. Příběh zcela normálního smrtelníka který před 4mi lety poprvé navštívil posilovnu – tři na sebe navazující díly které vydáváme těsně za sebou


V současné době probíhá seriál přibíráme s Milesem. Od doby kdy Miles vstoupil poprvé do posilovny už uplynuly více než 4 roky. Tudíž seriál přibíráme s Milesem je současnost a tento příběh je z daleké minulosti – prvních kroků Milese k posilovně.

Proč zrovna já a posilovna

Byl jsem takový ten vitarián – člověk který žije ze vzduchu :) a záření z monitoru. Vážil jsem 59kg – a byl jsem lehčí než polní vánek. Pár holek jsem v životě měl ale s odstupem času to byla vždy zřejmě čistá láska – ke všem těm dárečkům, výletům a pozornostem. Nejhorší na tom je to že se mi vždycky libili takový ty holky který měly velký prsa, většinou vyšší jak já – no prostě klasická neobjasnitelný teorie vesmíru.

Zásadní problém tkvěl v tom že holku mi trvalo lovit tak půl roku a pak se mnou vydržely cca. 6 – 12 měsíců podle toho jak jsem je dlouho bavil. Jediný způsob jak si takovou ženskou udržet bylo neustále trumfovat předchozí dárečky a to pak už skoro nešlo.

Ektomorfům vstup zakázán

Poslední kapkou do číše která už téměř přetíkala byla jedna diskotéka. Přišel jsem tam se svojí novou „kamarádkou“ – ano kamarádkou protože tahle – jako ty předtím se mnou začala chodit až ve chvíli kdy věděla že jinde asi nepochodí či co.

Znáte takové to tvrzení:

„Budeme spolu jenom kamarádi – alespoň zatím – víš potřebuju se dostat ještě z předchozího vztahu …“

tak tohle je hláška která se rovná

„Zrovna nikoho nemám, ten minule mě nechal a tak alespoň něco ale nepočítej s tím že s tebou budu chodit – budeš mě jenom bavit ;) no a časem se uvidí.“

Vrátím se zpět na diskotéku – sotva jsme vešli – já rozevlátý vyhublý – chudokrevný teenager s nádherně upravenou slečinkou (věkově stejně starou jako já ale fyzicky o 5 let vyspělejší :) a sotva jsme vešli dovnitř tak uviděla prvního svalouška a už po něm pokukovala.

Posléze mi oznámila že mě má ráda a že se chce bavit a jesli se za ní nebudu tahat jako ocásek. Takže si tančila sama. Mohl jsem dělat co jsem chtěl – všechny své úžasné taneční kreace, vtípky, srandičky – nepomohli. Vypadal jsem dost směšně protože vždycky když jsem s těmi svými kostnatýma ručičkama začal točit jako v mixéru – to bylo tehdy IN – tak jsem byl skutečně spíš k smíchu. Pokaždé když okolo mě prošla nějaká „gapička“ a drbla do mě – odskočil jsem o pár metrů do davu dál.

Pak následovala sada drsných zjištění – moje slečna se tam začala líbat s někým jiným před všema kamarádama a tím pro mě započal boj se životním stylem a geny. Tenkrát jsem slíbil že až budu mít jednou 100kg – cca o 85% živé váhy více tak roztrhám oslíka (dáreček který jsem od ní dostal k narozeninám) – že mu utrhnu před ní hlavu a ona mě do té doby neuvidí.

Životní zjištění

Můžete být hubení a přesto být u dívek žádaní – jenže to musíte mít extra charisma, nebo být slavní a podobně – tedy nic pro obyčejné smrtelníky nebo tuctové kluky mezi které sem patřil.

Jediný způsob jak mít alespoň větší vnitřní jistotu, sílu a důvěru v sama sebe je změnit svůj zevnějšek.

Obecně už od pradávných dob platí že první co ženu na muži zaujem je vzhled. Obzvlášť na diskotékách asi během několika minut nemáte čas každou dívku kterou potkáte – která se vám líbí přesvědčovat o vašich kvalitách v matematice, o vaší lásce k přírodě nebo o tom jak jste strašně charismatičtí a vtipní.

Jde o chemii a vizuální dojem. Pokud jste urostlí máte biceps 45-50cm tak holky koukaj a kdo tvrdí opak tak mu nevěřte. Protože buď patří k té menšině kteří tomu skutečně věří nebo právě k těm kteří se sebou nic nechtějí dělat protože jsou spokojení tak jak jsou.

Takže – nikomu to nenutím ale moje zjištění je to že pokud si chcete ušetřit čas s lovením a oslovováním holek – nehledě na to že už si nemyslím že diskotéka je pro to nejlepší místo – tak to chce dobře vypadat a basta!

Zítra – v příštím druhém díle se dozvíte jak se Miles rozhodl přibrat a jak vypadala jeho první návštěva v posilovně ;)Vydáno dne 14.12.05 - publikoval: Miloslav Lujka

Přidat si článek Proč začít cvičit – 1. díl do záložek: post this at del.icio.uspost this at Diggpost this at Google Bookmarks

Komentář

 1. No to je sice všechno hezké co jsi tady napsal,ale uvažuj proč se měnit?Holky by tě měli chtít takového jaký jsi a né nějakou korbičku.Z vlastních zkušeností vím,že ti kluci,kteří nehledí na to jestli mají někde o sval mí�? jsou mnohem sympatičtější a celkově v mnoha ohledech lepší. Potkala jsem už hodně namakaných borečků,ale neopřela bych si o ně ani kolo, jejich inteligence většinou s vývojem zkončila někde u opice.Proto nech těch zmatených kousků a zkus najít holku někde kde ti je dobře,copak se holky bylí jen na diskotékách???Přeji hodně štěsí Maky

  — Maky · 4.05.08 · #

 2. Díky za názor. Nutno podotknout že Miles dnes má 90kg, super holku a je celkově šťastný – tohle je příběh starý 4 roky. Přesto je zde pořád řada kluků kteří jsou prostě hubení a okolí je chtíc nechtíc vnímá špatně a s tím se žije dost špatně – kdo nezažije neví.

  Podle mě největší šance – a na tom se asi shodneme – má dobře vypdající kluk který je sympatický ;) Takže hurá chlapi cvičit.

  — Miles · 4.05.08 · #

 3. Absolutně souhlasím stalo se mi něco dost podobného akorát sem místo do fitka začal chodit na box. a pocity sebevědomí co se dostavily spolu s ostatními věcmi.jsou k nezaplacení je to jen o vůli.všem vřele doporučuju!!!
  2maky:vnitřní krása je jedna věc a vnější druhá chce to mít od každého něco….

  — Josef · 4.05.08 · #

 4. Přesně tak – osobně jsem se setkal i s hezkýma holkama který vždycky tvrdily že svalouše nechtěj a ve finále? Koukněte se kdo stojí po jejich boku ;)

  — Miles · 4.05.08 · #

 5. Taky miluju hlášky, že fyzická krása není všechno a pak ti ta holka řekne: “ty jsi tak hodny, ale víš nejsi můj typ” a pak hlavně udělá, že chodí s tím, kdo vypadá fyzicky mnohem lépe. Asi náhoda, “ale když on je tak hodnej” :))))))))))))))))

  Mít dobrou postavu je určitě základ, aby člověk u holky uspěl a hlavně pro vlastní seběvědomí. Článek je naprosto super a souhlasím s ním ;)

  — Kamil · 4.05.08 · #

 6. Přesně Kamile – sám mám kamarádku – občas si přivydělává jako modelka a sama uznala když jsme se o tomhle bavili že holka to sice vnímá tak že ten kluk je hodnej – jenže když se nad tím zamyslí tak to co ji přitahuje například v sexíku je jeho tělo. A to je bohužel holej fakt.

  Navíc spousta holelk ač to vnímá nebo ne má tendenci se se svým přítelíkem chlubit – a dělá jí dobře když její kamarádky zrovna po tom jejím koukaj.

  Příroda se asi zbláznila ale je to tak :)
  — miles 14. December 2005, 15:04 #

  — Miles · 4.05.08 · #

 7. Jsem ortoped, cvičím, tak trochu a chodím do posilovny asi 30 let.
  Několik svých pravd bych rád předal i ostatním, i když to nemá cenu.
  Cvičení dodá dobrého pocitu/endorfiny/, zdravého těla, a nepřímo i sebedůvěry.
  Nezabrání ovšem vážným bolestem zad, a žádnou holku jenom na to nikdo nenachytá.
  Tedy na ty svaly určitě ne, možná trochu na tu zvednutou sebedůvěru.
  Zářivý duch a tlustá peněženka jsou daleko účinnější.

  — doktor · 4.05.08 · #

 8. Pane doktore – myslíte cvičení obecně nebo takové to hard-core cvičení se steroidy a nadměrnými váhami?

  Když se podívám na takového Jablonického – z pohledu věku starší pán – jistě sype ale že by trpěl na nějaké problémy zad apod. o tom nikdo nic neví – ale je to právě možné.

  Zajímalo by nás víc – zkusím napsat do redakce jestli by vás nedokázali zkontaktovat o článek.

  Jirka Nečas

  — Jirka · 4.05.08 · #

 9. Ja souhlasim s doktorem i milesem. Na prvnim miste jsou prachy, cim vice tím lépe. I sebevětší svalovec je potřebuje minimálně aby měl na nájem a na posilovnu. A záda člověka bolet taky nesmí, sexu se věnujete hodinu, ale zbylejch 23 hodin budete jinak myslet na ty bolavý záda….. Fakt je ovšem ten, vypracovaný tělo může mít každej, kdežto fůru prachů je těžký vydělat, navíc nestačí prachy jen vydělat, ale taky je vydělávat pořád (abyste je mohli utrácet), což je v praxi veliký rozdíl. Já kupu prachů vydělal, bohužel je nevydělávám pořád, takže výsledek – nic moc…..
  Ale jinak mě moc těší ten Milesův článek. Jsem na tom stejně jako on. Neuvěřitelný pro mne je, všude se píše o hubnutí, přitom já vypadám pořád jak po dietě i když celej den něco porád žeru…..

  — Ekonom · 4.05.08 · #

 10. Už to pánové začíná :) dneska jsem připravoval v redakci plány a tento týden se těšte na první příspěvky a komentáře mého přibírání – připadám si jako pokusnej králík :))

  Ekonome – totálně jsi to vystihl!!!

  Vydělat a vydělávat jsou dvě odlišný věci. A zrovna dneska jsem byl na návštěvě u jednejch chytrejch lidí – pro změnu doktorů :) a paní doktorová to vystihla taky dobře – že holky a ženský jsou rozdíl. Sama řekla že pipinky do postele letěj na svaly ale takový sestřičky nebo starší kočičky – okolo 25 a vejš už maj rozum a chtěj bílej plášť, nebo platickýho chirurga a dodala že jestli vypadá ještě k tomu dobře :) tak je vyhráno …

  Držte palce začíná milesův velkovýkrm :)))

  — Miles · 4.05.08 · #

 11. Pročítám ten článek a cítím pocit ukřivděnosti a zatrpklosti z let minulých. Důvod, který zde píšeš zcela jistě dokáže být prvním impulzem proč začít cvičit, čekal bych však že po těch letech to člověka pustí.
  Zcela otevřeně. Stále i nyní si myslíš, že ženy všeobecně letí na svaly?

  Byl jsem svalnatý, hubený, tlustý a zase svalnatý a jediné co mi posilovna a jiné cvicění dává je dobrý pocit a radost, kvůli ženám bych to rozhodně nedělal. Dle skromného a zcela subjektivního úsudku byl celý ten problém ve tvojí vlastní sebedůvěře. Nyní máš 90kg +- a cítíš se lépe, věříš si. A to je dobře! Se ženami to má společného jen to, že sebedůvěřivý chlap je pro ně daleko přitažlivější neboť cítí že se postará nejen o sebe ale i o ně. Hormony!!! Čím víc ženu chceš a dáváš jí to najevo, tím víc jí ztrácíš a dělá si s tebou co chce. Čím méně se ze začátku staráš, tím více chtějí ony tebe. Vždy bylo téměř jedno jak jsem vypadal, záleželo pouze na tom jak jsem se choval.

  Cvičení zdar, zdraví, sílu a odhodlání.
  Lovec

  — Lovec · 4.05.08 · #

 12. Nazdar Lovce :)
  nemyslim si ze to je hezkym telem nebo penezenkou nebo tim ci onim. Je to kombinace vseho. Ale uprimne – jdes po plazi a projdou okolo tebe holky – myslis ze se za tebou otoci kdyz budes mit 50kg? Asi ne. To ze mas charisma, ses hodnej apod. – tim je proste na prvni dojem nezaujmes. A v dnesni dobe kdy sou lidi od rana do vecera v praci – tech moznosti seznamovani maj min.

  Otazka je jestli je pro tebe dulezite aby se za tebou otocili a ja si myslim ze pro spoustu lidi to proste kvuli sebevedomi ci dobrymu pocitu dulezite je a tem se snazim pomoct.

  Pravdu mas v tom ze cim vic zenu chces tim mene te chce ona – to je zivotni zakon kterej sem nikdy nepochopil ale je to proste tak.

  Na druhou stranu – je podle me – pro kazdeho z nas lepsi kdyz vypada hezky nez kdyz vypada jako troska. Mit zdrave telo a zdravyho ducha je super kombinace. A telo je schranka o kterou by se clovek mel starat.

  S tou sebeduverou s tebou souhlasim – je to moc dulezita vec – a nejen pro chlapa.

  — Miles · 4.05.08 · #

 13. Tak pánové, čtu tady ty vaše debaty a musím se smát i dát vám za pravdu. Mým prvním klukem byl “kulturista”. Jako chlapec byl hubený, slabý a chtěl si dokázat, že má pevnou vůli a zvládne to. Opravdu to zvládl! Začal cvičit, jeho strava byla ukázková, dokonce měl i pěkné umístění na soutěži.Ve svých 25 letech měl 105kg, hora plná svalů. Pěkný chlap, co vám budu povídat. Chodili jsme spolu pět let a nakonec jsem dostala tu sílu opustit ho. Ve svých 20 letech už jsem věděla, co od života chci a vím, že tady by to nemělo budoucnost. Poslední dobu jsem s ním byla jen k vůli sexu. (přitahoval mě maximálně!) Jenomže v životě to není jen o tom krásném, ale bohužel i o opaku. Nevím, jaký by mě život dnes s ním čekal, asi nic záviděníhodného.
  Dnes jsem šťastně vdaná, mám úžasného chlapa (musím dodat, že krásného i když nemá svaly) a dvě děti. Zaujal mě na první pohled očima a zuby.
  Takže pánové, nejenom svaly se dá upoutat pozornost. Člověk má dělat vše proto, aby se druhému stále líbil, ale co myslíte, který muž udělá své ženě větší radost: ten který umyje nádobí, když je nemocná a vypadá “normálně” nebo hora svalů a svou ženu okřikne, že je doma nepořádek. Mohu to posoudit, věřte mi.
  Nerada bych vám brala nadšení z cvičení, já taky se teď snažím se sebou něco dělat, ale držte se hesla: V Ś E H O S M í R O U !
  Zdraví Katka

  — Katka · 4.05.08 · #

 14. Nazdar Káťo :) Pozdravujeme “Míru” :)) Myslim ze ve spouste veci mas pravdu a je vubec super ze se i holka vyjadri k nam do diskuse – to pak neni jen lamentovani na jednu stranu, vid :)

  Tak jak to beres ty to je asi ukazkovy :) V obdobi nevybourenosti – kulturistu a pak radsi jistotku ktera neutece :) a bude doma pomahat. To je hezky. Jenze znam i dost holek ktery pak maj doma pohodicku a v praci pokukujou po takovejch tech 3dennich strnistich ala Brad Pitt nebo svalouscich ala Vin Diesel. Problem pak je ze takova holka na prvnim firemnim vecirku lehce ovinena ulitne. A chudak chlap. Samozrejme neni to pravidlo ale osobne sem takovy holky poznal.

  Co s tim? Podle me super chlap – ideal – je chytrej svalousek s dobrou dusi a chuti pomoct holce kterou ma doma. A musim jedine souhlasit s tim co pises – vseho s mirou. ;)

  — Miles · 4.05.08 · #

 15. # Ahoj Milesi, neodolala jsem a musím ti oponovat! Podle tebe je super chlap – ideál – chytrej svaloušek s dobrou….atd. Je to krásné, ale takoví chlapi nejsou . Vlastně počkej, jsou!!!!!! Mám kamarádku, která má dvě děti a vypadá průměrně. Po obou těhotenstvích ji zůstalo asi 20 kg. Její manžel je pěkný svaloušek a ona ho po prvním dítěti podvedla. Chtěla si zvednout sebevědomí.
  Chci ti jen říct, že ty svaly jsou krásné a uchvátí hlavně, když chceš někoho sbalit. Ale veř mi, že potom to bereš jako samozřejmost, zvykneš si a už tě to tak neohromuje. A pokud má člověk tu potřebu, dívat se (otáčet se) za někým jiným, tak to bude dělat stéjně, ať má doma svaly nebo né. Trochu mi příjde, že podle tebe je pěkný jen ten chlap, který ty svaly má. A co ta drtivá většina chudáků, co jim schází? Znám hodně dvojic, kdy mají oba dokonalou postavu, na večírku pokukují po jiných a nevěru mají na denním pořádku.Taky ale znám hodně krásných holek, co mají partnery, kterým se na účtech prohánějí miliony, ale kdyby měli 15 000,- čistého ,tak si o ně ani kolo neopřou.
  Tak potom babo raď, co?
  Mějte se , Katka

  — Katka · 4.05.08 · #

 16. # Jasne – ja bych na to reagoval snad jen tim ze kazdej jsme strasna individualita – a nejen co se tyka stravy, cviceni, jak na koho co pusobi, povahy ale i tehle hormonu a vnimani sveta.

  Muzu mluvit jen sam za sebe – kdyz sem vazil 59kg – tak me par holek akorat vyuzivalo na vejlety a podobny pobavenicka ale nikdy nic se mnou nechteli mit. Od te doby co mam +-90 tak je to uplne jinak. V dobe pribirani – a neverim ze to bylo jen tim sebevedomim – jsem nasel super holku a od te doby to je absolutne o necem jinem. Kdyz jsme s kamaradem zasli na diskoteku a vubec kamkoliv tak cejtim ze to holky vnimaj uplne jinak. Zacnou s tebou flirtovat apod. A to se hodi – pokud kluk hleda holku.

  Uz od pradavna to je o chemii. A ja jen dodavam ze u zenskejch to je – ne u vsech ale u vetsiny takhle: SEXLASKAROZUM ;)

  12-18 blbnou – proste holky blbnou a maj kluky jako medvidky – at uz na mazleni, sbirani, chlubeni nebo na cokoliv jinyho – vzor Brad Pitt – tohle obdobi nazvu SEX

  19-25 dostavaj rozum – zkousej prvni vztahy, prvni nevery ve vztazich apod. Hledaj se. Dorostly do krasy a hledaj k sobe spravnyho partnera – tohle obdobi nazveme LASKA

  25-35 matersky pudy a existencni pudy. Od prirody – jak rika muj kamarad historik – nebo spis pre-historik – si zeny podvedome hledaj samce – toho zdraveho silneho co je i jejich potomka zajisti a ochrani. – a tohle obdobi nazvu ROZUM

  Takze svalousci maji sanci od 12-25 – pak uz ty zensky fakt koukaj spis po povahovejch vlastnostech a jak to s tema chlapama bude nadyl …

  … anebo se moc mylim Kato? ;)

  — Miles · 4.05.08 · #

 17. �?ku-li moc pěkný rozbor. Takhle nediferencuji, ale zajímavě se to čte. Každopádně souhlasím s Katkou, že nejen muž, ale i žena podvede byť je ve vztahu +- šťastná. U chlapa je to běžnější.
  O té diskotéce co říkáš je to taky mnohosečné. Pravils, že máš nějaký čas přítelkyni a jste spolu déle a je to pohoda. Už jen tenhle stav vyzařuje takové množství hormonu směrem k ženám, že mají vždy větší zájem. Obecně platí, že čím víc je chlap “aktivní” po sexuální stránce, tím víc je ženami žádán. Takže věř, není to o prvním otočení se, ale je to o sebedůvěře oslovit a záhy oslnit.
  Rozhodně se nemám čím chlubit ve svém soukromém životě a proto to zde radši ani neuvedu, ale z vlastního života moc dobře vím, že udržovat vztah s více jak jednou ženou je jak lepidlo na ženy další – prostě to ženy cítí, kdy je chlap žádán a to je také velmi přitahuje.

  Nic, to jsme se pustili do diskuze naprosto neodpovídající charakteru této stránky. Vzhůru do cvicění a lenošení a užívání si, život je přeci proto aby se prožil :-)
  Lovec

  — Lovec · 4.05.08 · #

 18. e všem souhlasím s Milesem. Kdo nebyl hubenej, má jen plnou hubu keců, ale je to tak.

  Jsem úplně obyčejnej člověk, žádný známosti ani výhody ani restituovanej majetek, průměrný rodiče jako HomolkoviTobolkovi z tý ztřeštěný komedie. Začalo to už tím, když sem byl malej kluk- Ty větší vás prostě jen odstrčí a dělají si z vás prdel a oškubou vás jen tak ze srandy. Ve frontě na obědy vás předběhnou a ještě si udělají srandu z jména, nebo uzemní něčím podobným. Na váš názor se nikdo neptá, protože jste takovej ten vychrtlík. A vy s tím nic neuděláte, protože kdybyste se chtěli porvat, tak vám ostatní natrhnou prdel. Rodiče vám s ničím nepomůžou, akorát tak profackujou, když se jim něco nezdá, třeba špatný známky ze školy a tak. Hubený lidi maj pak sklony k depresi, moc zábavný nejsou a holky na ně zvysoka kašlou, popřípadě se pasou různýma nechutnýma vtípkama na jejich účet a zvedají si tak sebevědomí. člověk si zvykne moc nevyčnívat a držet se při zdi, kde to nefouká, hlavně aby měl klid a nějak přežil den. Ale řeknu vám, nebaví mne to. No a ted když chodím do práce, tak ostatním ani nestojím za to, aby si ze mne dělali prdel, připadám si jako nula, ani mě nevnímají. Když se rozdávají penízky z koryta, na mne neukápne nikdy nic, naopak mi ukrajujou to málo, co mi namazali když sem nastoupil.

  Začal jsem cvičit a snad se to změní k lepšímu. Ale je to těžkej a tvrdej boj hlavně sama se sebou, když se nad tím zamyslím, ještě si nedokážu představit sebe sama jako svalnatýho chlapa, kterej se nehrbí a podívá se pěkný ženský zpříma do očí a předvádí se před ní.

  — Hubeňour · 4.05.08 · #

 19. Mozek odjel na služební cestu, to máme dnes krásně:) Víš proč se mi tvůj blog tak líbí? protože jakoby jsi četl mý myšlenky:

  Pravdu mas v tom ze cim vic zenu chces tim mene te chce ona – to je zivotni zakon kterej sem nikdy nepochopil ale je to proste tak.

  u zenskejch to je – ne u vsech ale u vetsiny takhle: SEXLASKAROZUM ;)

  jen k ty etapě ROZUM bych dodal, že se snaží vyřazovací metodou vyselektovat svaloušky bez peněz a budoucnosti a toho nejlepšího pak ulovit. V nejhorším volí kompromisy: lepší pleš a velká vila než vlasy a byt v nájmu (milenec se dá najít vždy, tím spíš když peněz je dost, vilka za městem a tatík v práci nebo na služební cestě). Prostě klasika, jako ve filmu, ženský lžou, když tvrdí, že to tak není. Kromě těch asi 10% jako jsou alkoholičky, tlusté prodavačky a uklízečky a mentálně postižení jedinci, (nemůžou si vybírat z důvodů objektivních nebo subjektivních), tak všechny ženský prostě maximalizujou užitek, který z chlapa můžou mít. A používají všechny dostupný triky – push up podprsenky a gelovou vložku nebo přímo plastické operace apod. krátký trička odhalující pupík (ale jen pro svaloušky:) … je to válka, kde vyhraje jen ta zákeřnější a záludnější, která umí uvažovat víc tahů dopředu. Ty, které nejsou až tak záludné pak potkáváme ve fitku:)

  — Venca2 · 4.05.08 · #

 20. Zdravím všechny, velmi zajímavá diskuze,jestli mohu připojit svůj názurek malinkatej.Musím říci, že každý asi potřebuje partnera s kterým se bude přitahovat a zároveň si rozumět.Asi jde také o to, co člověk očekává od partnera-ky a jaké má priority.No člověk by si měl zkrátka dát záležet na tom s kým se rozhodne pěstovat pěknoučkej vztah.Jinak k těm svalovcům,no když je na klukovi vidět,že sportuje,tak je to fajn,stejně jako klukovi se líbí,když o sebe slečna dbá.Ale přeci jenom kvalitní vztah se zakládá na jiných atributech,ale právě záleží o co komu jde:))a co chce.Když si to člověk uvědomí,tak stačí se podle toho řídit a je to:)))Jinak,abych řekla mě strašně zaujímaj plešatí kluci sportovci,ale samozřejmě vzhled je předpoklad sám za sebe o ničem nevypovídá jen v ruku v ruce s charakterem a osobnosti chalana.

  — hanulka · 4.05.08 · #

 21. Diky za nazor ;) Za kazdy jsme zde radi. Naprosto s tebou souhlasim – me se taky libej plesati s 50cm pres biceps :D … ale presne – nekdy je lepsi mit doma normalni holku se kterou se zasmejes, zablbnete si nez nejakou fiflneku ktera musi spat v noci s takovejma tema klapkama pres oci aby ji nahodou neosvitili martani.

  — Miles · 4.05.08 · #

 22. Vzhled jednoznačně dominuje. čert vem charakter. Jak si jinak vysvětlíte, že všichni ti plešatí a tlustí chlápci tahnou za ruku nějakou modelku? Projděte se po Praze nebo po nákupním centru. Ty nejhezčí holky se vodí za ruce s plešatýma chlápkama, (co trousí peníze z kapsy :) anebo s namakanejma chlapama z posiloven

  — Wenca2 · 4.05.08 · #

 23. No 50 cm je na mě moc:)).Mně extrémní svalovci nepřitahujou(jedině v případě,že by to byl super kluk),ale sympatický normální kluci,co rádi sportík-(společnej zájem je moc fajn,těch se mi zdá je pomálu).Tady občas kluci píšou,že ty modelky jsou zadaný prachatýma plešatýma dědečkama.Jako by chtěli len modelku bez toho ostatního,co by k tomu mělo patřit.Věčná škoda kluci.Některé slečny svou krásu prostě prodávají.Ale ti co naříkají by si ji asi taky rádi koupily,ale nemají na to penízky:))a postavení.Pěkný holky nemusejí být třebas fiflenky,ale jelikož je chlapy do nebe vychvalují,tak se jim nedivím-stoupne jim to prostě do hlavy:)Je fajn a dobře vypadat a cítit se dobře,ale to z toho člověka nedělá životního partnera nebo prostě něco víc.Člověk by se měl vyvíjet všestranně a né jen jednostranně.Není nad to,když se dva lidé přitahují a zároveň se respektujou a ctí.Nevím nevím,ale zdá se mi,že většina lidí cvičí jen pro efekt,člověk bude přitažlivější to asi na sto pro,ale nevím,jestli to zvýší kvalitu jeho života.Sport je naprosto super,ale prodávat vypracované tělíčko a zároveň ho mít na prvním místě při výběru opačného pohlaví je škoda.Přijde mi,že je málo kluků a holek,co třeba dobře vypadají,ale zároveň o nich člověk může říci,že jsou to super lidi.Nějak ta krása v některých případech leze lidem na mozek.Jak se říká,co zaseješ,tak sklidíš:))Jinak musím říci,že jsou to moc pěkné stránky.

  — hanďulka · 4.05.08 · #

 24. 50cm je skutecne moc a jen malokdo toho kdy dostahne ;) Vis ono myslim ze hubeni kluci by byli se na celou posilovny v drtive vetsine pripadu radi vykaslali jenze ono prece jen kdyz vyrazej na diskoteku tak si jich proste holky nevsimaj … a kolikrat neni ani moznost se nekde seznamit jinak. A pak – zena hleda vetsinou samce – uz z drivejsich dob – sama to vyciti kterej ji sedne a vetsinou to je samec ve smyslu ktery zabezpeci ji i rodinu … – Takze hezky telo = ochrance, penize = zabezpeceni … :)) Ale velmi obdivuju kazdyho kdo to citi jinak … protoze si taky myslim ze je to spravny se nekoukat jen na penize a vzhled. Jenze … tak to proste v zivote bohuzel moc nechodi.

  — Miles · 4.05.08 · #

 25. jako pekne ale v zivote to je kapku jine… a jak sem si precetl dve diskuze co tu nekdo oposlal taky myslim ze by semnou souhlasili …

  — liki · 15.06.09 · #


Jaký je opak dne?

Fitness menu