Články o tématu: Ostatní info o fitness

Kondiční trénink v sebeobraně - I. díl

V posledních letech znovu přicházejí do módy různá bojová umění a sebeobranná cvičení. Do popředí se dostávají, pro české prostředí dříve neznámé, exotické bojové sporty jako Krav maga, Capoeira, Systema a některé další. Dalo by se dokonce říci, že se provozování těchto sportů stává módní záležitostí. Pokusme se najít odpověď, jaký mají „martial artsvztah k fitness. Zdali se dají tyto sebeobranné systémy skloubit s  fitness, posilováním a kondičními cvičeními? V našem miniseriálu o kondičním tréninku v sebeobraně se přesvědčíme, že ano a to i v zábavných formách.

Vydáno: 16.12.09 | Komentář [2]

Sportovní hvězdy a doping - stále aktuálnější otázka světového sportu

Jsou výkony současných sportovců dosažitelné přirozenými schopnostmi? Je vůbec možné dosáhnout takových výsledků bez použití zakázaných podpůrných látek? Jaký má doping vliv na rekreační sport?

Vydáno: 7.12.09 | Komentář

Zamyšlení nad posilováním

Silueta muže

Zamýšlení nad posilováním, zejména co člověku posilování dává, jak změní jeho život a jaký má vliv na zdravotní stránku. Poslední část je věnována otázce užívání anabloik.

Vydáno: 13.03.09 | Komentář [4]

Pár rad do posilovny od Milese – 3. díl

Chystáte se cvičit nebo sledujete náš třídílný seriál a zajímá vás jak to dopadlo s Milesem a jeho první návštěvou posilovny? Pár rad na závěr v kostce které vám mohou být užitečné při vašich prvních krůčcích do posilovny.

Vydáno: 16.12.05 | Komentář [10]

První návštěva posilovny – 2. díl

Chcete něco udělat se svojí postavou? Trápí vás jak vypadáte? Posmívá se vám okolí? Pak věřte že vždy a za každé situace se s tím dá něco dělat. Druhý díl třídílného seriálu o prvních krocích Milese k posilovně. Dnes o tom jak se Miles rozhodl přibrat a jak dopadla jeho první návštěva v posilovně.

Vydáno: 15.12.05 | Komentář [3]

Proč začít cvičit – 1. díl

Začínáte cvičit? Chystáte se poprvé do posilovny? Nebo si chcete jen připomenout jaké byly první kroky v posilovně. Příběh zcela normálního smrtelníka který před 4mi lety poprvé navštívil posilovnu – tři na sebe navazující díly které vydáváme těsně za sebou

Vydáno: 14.12.05 | Komentář [25]

Kouření

Mnoho z vás si řekne že kouření je zlozvyk – jenže ona je to také nemoc za kterou draze platíte nejen vy ale i nekuřáci v podobě daňových odvodů směřujících do zdravotnictví na léčbu nemocí s kouřením spojených. Nemá smysl debatovat nad tím zda kouření škodí zdraví a jak moc ani o tom zda máte přestat. Přinášíme holá fakta která se kouření týkají a jejich posouzení necháváme na vás.

Vydáno: 22.11.05 | Komentář [8]

Výměna manželek aneb taková malá poradna stravování

Včera jsem náhodou skouknul tu rádoby reality show Výměna manželek – která běží na TV Nova a nestačil jsem se divit jaké rady rozdával pan Bubník ohledně výživy.

Vydáno: 27.09.05 | Komentář

Protein a letiště – díl 2.

Druhý a závěrečný díl skutečného příběhu jednoho začínajícího a cvičícího muže. Protein a cesta z Francie zpátky do České republiky. Hlavním hrdinou je Laktofit Super protein 75%

Vydáno: 12.09.05 | Komentář

Protein a letiště – díl 1.

Ptáte se co má protein společného s letištěm? Pro odlehčení a pobavení přináším menší příhodu která se mi stala na služební cestě do Francie. Protein a letiště se prostě nemají rádi.

Vydáno: 12.09.05 | Komentář

Fitness menu