Kulturistika

Kulturista - ilustrační obrázek

Zpravodajství ze světa kulturistiky. Vše co jste chtěli o kulturistice vědět: jaké kulturistické soutěže probíhají, kde a jak se kulturistika trénuje, nejznámější profesionální kulturisti a kulturistky.


Články o tématu: Kulturistika

Renáta Hanušová je Ms.Figura a Ms.Physique na soutěži Natural UNIVERSE 2009 - Los Angeles

Renata Hanušová

Renáta Hanušová se stala Ms.Figura a Ms.Physique na soutěži Natural UNIVERSE 2009 v Los Angeles, která se konala 14. listopadu 2009.

Vydáno: 27.11.09 | Komentář

Kult Arnolda Schwarzeneggera

Arnold Schwarzenegger

Když se vysloví jméno „Arnold“ bez jakéhokoli dalšího doplnění, většině lidí pravděpodobně proběhne asociace se svalnatým tělem. Tento bývalý Rakušan měl na rozvoj svého sportovního odvětví větší vliv než kdokoli jiný. Dalo by se říci, že je to jeden největších motivátorů sportu pro dané odvětví vůbec. Arnold Schwarzenegger se nejvíce zasadil o to, že se v Americe aktivně zabývá kulturistikou přes pět milionů lidí. (Nosek, 1992, s. 53). Velký vliv by se dal samozřejmě vysledovat i v západní Evropě.

Vydáno: 23.11.09 | Komentář [2]

Malé podzimní zamyšlení nad problematikou kulturistiky (II. díl)

Obrázek kulturisty

Dnešní díl přímo navazuje na minulý článek  - Malé podzimní zamyšlení nad problematikou kulturistiky, kulturistech samotných a s nimi spojených fitness a welness.

Vydáno: 28.10.09 | Komentář

Malé podzimní zamyšlení nad problematikou kulturistiky, kulturistech samotných a s nimi spojených fitness a welness (I. díl)

Obrázek kulturisty

Léto nám pomalu, ale jistě ukazuje záda a přichází studený dlouhý podzim. Ten podzim, který v kulturistické terminologii znamená především nabírání svalové hmoty a s ním spojené užívání všelijakých anabolizérů a jiných látek, které nám nabízejí desítky e-shopů, působících na území České republiky.

Vydáno: 29.09.09 | Komentář

Mr. Olympia 2005

Coleman - vítěz Mr. Olypmia 2005

Tradiční a velmi prestižní soutěž těch největších kulturistů planety se jmenuje Mr. Olympia. Tento rok se na Mr. Olympia žádné větší překvapení nekonalo. Ti kdo soutěž Mr. Olympia pravidelně sledují ví že titul Mr. Olympia si už nějaký ten pátek drží Mr. Ronnie Coleman.

Vydáno: 31.10.05 | Komentář

Fitness menu