Posilovna a fitness Axa Gym

Axa Gym logo

Naše redakce byla pozvána na slavnostní otevření posilovny Axa Gym v centru Prahy. Axa Gym je rozhodně legendou mezi pražskými posilovnami a celá řada dnešních kulturistů, celebrit, významných osobností ale i normálních lidí Axa Gym prošla – včetně mě. Pojďte s námi tedy nahlédnout do nového Axa Gym tak jak jste ji předtím neznali.


Jak jsme již předeslali tak AXA patří mezi opravdové legendy mezi posilovnami. Začínalo v ní několik známých kulturistů ale I celá řada známých osobností jako například Jiří Krampol a další.

Axa gym se nachází v centru Prahy naproti obchodnímu domu Bílá labut. Do Axy se dostanete tedy například tramvají číslo 26 na zastávku Bílá labut. Horší je to už s parkováním jelikož asi jediná možnost je využít parkovacího místa u nedalekého Florence a já osobně parkuji zdarma po šesté hodině na masarykově nádraží. Projdete jen průchod a jste kousek od Axy.

AXA GYM KONTAKT

Web: Axa Gym
E-mail: axagym@axagym.cz

FITNESS AXAGYM – HOTEL AXA
Na Poříčí 40/1051
Praha 1 – Nové Město

Cena cvičení v Axa Gym

Měsíční předplatné: 960 Kč (neomezený počet vstupů)
Pro studenty: jednorázový vstup 70 Kč (po předložení studijního indexu)

Otevírací doba Axa Gym

pondělí – neděle: 07:00 – 23:00 hod.

Prostory Axa Gym

Axa Gym bych zařadil mezi středně velké posilovny. Nacházejí se v posledním patře hotelu Axa a nutno říci že posilovna není ani malinká a ani velká jako například World Class.

Nový Axa Gym

Axa Gym je posilovna stará řadu let ale v minulých měsících proběhla generální rekonstrukce. Axa Gym nakoupil nové stroje a kompletně změnili interiér.

Nyní stěny nejsou bílé ale oranžové a celkové posilovna působí mnohem světlejším a veselejším dojmem.

V některých následujících týdnech se do Axy vypravíme na reportáž na cvičení protože něco jiného je vidět prostory a posilovnu na otevíracím večírku a něco jiného je si tam zacvičit a zjsitit jak se k vám chová obsluha, trenéři a zda se dobře cvičí.

Otevírací večírek v Axa Gym

Důvod proč o Axa Gym píšeme zrovna ted je že jsme byli pozvání na otevírací večírek Axa Gym ale samozřejmě že bysme o Axe psali časem v některé z našich reportáží z posiloven.

Večírek začínal oficiálně v sedm hodin večer. Nutno říci že jsme přisli na čas a v prostorách se zběsile dolaďovaly poslední upravy. Řekněme tedy že první dojem byl celkem nic moc. Během hodiny se však leccos změnilo. Perfektně připravené hostesky roznášely jednohubky, dortíky a další – to ocenila asi nejvíc Sue z naší redakce. Já jsem se odebral přímo pod provizorní pódium lovit fotky.

Původně avizovali že večerem bude provázet Marek Vašut ale nakonec se v roli moderátora objevil sportovní komentátor z ČT 1. Celkem v šoku jsem byl i z některých hostů. V černých brýlých se dokonce objevil i hlavní hrdina fotbalové úplatkářské aféry „Ivánek“ a mezi VIP hosty byl i generální ředitel TV Prima Martin Dvořák. Atmosféra houstla a musím říci že perfektně připravený program mluvil sám za sebe.

Módní přehlídka se super modelkami byla korunovaná mini exhibicí Pavola Jablonického. Pavol není zrovna v soutěžní přípravě ale i tak bylo rozhodně na co koukat. Nakonec přestřihl mašli a Axa Gym se otevřel.

Pavol Jablonický

Dvoj násobný mistr světa v kulturistice. Profesionální a IFBB kulturista.

Pavol Jablonický byl nejen VIP hostem otevíracího večírku ale bude I trenérem v AXE který na vás dohlédne. Upřímně řečeno si to nedokážu představit v praxi pro vytíženost samotného mistra kulturistiky – ale faktem je že Pavo Jablonický je s Axa gym hodně spjatý a mohu vám říci že vidět ho na vlastní oči, poslouchat jeho skromný projev a poznat takovou osobnost je velký zážitek.

Považuji přinejměnším za zajímavé alespoń zmínit že Pavol Jablonický jako dvojnásobný mistr světa a trenér první třídy má možnost udělovat trenérské licence dalším. Tudíž pokud je mezi vámi zájemce o trenérskou licenci získanou z rukou a pod vedením skutečné legendy tak rozhodně zajděte do Axa Gym omrknout situaci.

Malé shrnutí na závěr. Axa gym po rekonstrukci má rozhodně co nabídnout a dokáže konkurovat posilovnám v centru Prahy jako je například World Class – hlavně však cenou ikdyž I ten rozdíl není nijak markantní. Pokud tedy máte raději “rodinné či klubovější ” prostředí rozhodně Axu mohu doporučit.

A pokud jste fandové do kulturistiky a chcete potkat či se seznámit s žijící legendou kulturistiky – dvoj násobným mistrem světa Pavolem Jablonickým – pak Axa je jediné místo kde se s ním můžete osobně potkat.Vydáno dne 27.03.06 - publikoval: Miloslav Lujka

Přidat si článek Posilovna a fitness Axa Gym do záložek: post this at del.icio.uspost this at Diggpost this at Google Bookmarks

Komentář

  1. Docela prostorná posilovna, které kazí jméno příšerná obsluha (tedy alespoň místní vedoucí), rozpadající se nářadí, a šatny a sprcha, kde se uklízí tak jednou týdně.

    — Kr · 22.10.10 · #


Jaký je opak dne?

Fitness menu