Fitness centra - posilovny

Obrázek činky v posilovně

V této sekci "fitness centra" Vám nabízíme přehled posiloven a fitness center v jednotlivých městech. Jste-li majitel fitness centra či posilovny a chtěli byste zde být uveřejněny, kontaktujte nás.


Články o tématu: Fitness centra

Posilovna a fitness Axa Gym

Axa Gym logo

Naše redakce byla pozvána na slavnostní otevření posilovny Axa Gym v centru Prahy. Axa Gym je rozhodně legendou mezi pražskými posilovnami a celá řada dnešních kulturistů, celebrit, významných osobností ale i normálních lidí Axa Gym prošla – včetně mě. Pojďte s námi tedy nahlédnout do nového Axa Gym tak jak jste ji předtím neznali.

Vydáno: 27.03.06 | Komentář [1]

Posilovna Lanna Gym

Už vás nebaví klasické „ufuněné“ posilovny? Navštívili jsme posilovnu na Vinohradech – Lanna Gym. Pořádně jsme si zacvičili a skoukli prostředí. Lanna Gym je tak trošku jiná posilovna ve všech ohledech. A pokud chcete vypadnout ze všedního stereotypu klasických fitness center, máte rádi box, aerobic a jiné skupinové sporty tak byste si měli tuto recenzi na Lanna Gym.

Vydáno: 16.01.06 | Komentář [2]

Fit centra World Class

World Class je zejména v Evropě síť posiloven které jsou známy pro vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Protože v ní sám cvičím a považuji ji za jednu z nejlepších pojďme se jí podívat na zoubek blíže ve čtyřech článcích.

Vydáno: 27.09.05 | Komentář [5]

Fitness menu