Nová internetová reality show – přibíráme s Milesem

Je tomu tak – od příštího týdne startujeme novou reality show přibíráme s Milesem. Troufám si tvrdit že to bude první reality show svého druhu na internetu. Chcete přibrat? Jste takový ten chudokrevný typ který tvrdí že i přesto že jí jako „tank tak nepřibere“? Pak jste pravým adeptem na čtenáře tohoto seriálu o přibírání.


Víte kdo je Miles? Chcete nabrat svalovou hmotu nebo se jen celkově hezky spravit? Začínáme seriál o přibírání. Přibrat nebo chcete-li nabrat svalovou hmotu může každý. Tento článek je obzvlášť určen pro ty kteří tvrdí že ikdyž sní celý dům tak nepřiberou ani gram.

Proč zrovna přibírání a nabírání svalové hmoty?

Většina z nás chce asi hubnout – obzvlášť po vánocích. Jenže jsou i tací kteří chtějí přibírat, “zmužnit” a být prostě větší – z mnoha různých důvodů. A právě těm chceme pomoci. Období vánoc je pro přibírání ideální už z několika pohledů:

Pro koho je seriál o přibírání určený

Speciální věnování mají ti kluci kteří jsou vyzáblí, hubení, skinny nebo jak byste to ještě nazvali. Prostě všichni kdo chtějí přibrat naturální metodou.

Komu asi moc nedá

Kdo je Miles

Miles je takový normální kluk který vážil 59kg a jeho snem bylo přibrat na 75kg. To dokázal a teď má další sen. V současné době má 82kg a jeho snem je přibrat na 101kg a má na to čas právě do konce března. Proč zrovna 101kg? Je to magická hranice – obzvlášť pro Milese který kdysi jednou vážil 59kg.

Jak dlouho seriál poběží

Seriál bude rozdělen na dvě části:

 

V první části – plán – se dozvíte všechna potřebná fakta o přibírání, jak zaručeně nepřibrat, něco o Milesovi a jaký je jeho cíl do konce března roku 2005. Tato první část seriálu poběží zhruba 4 týdny.

Ve druhé části dojde na samotnou realizaci a každý den budete dostávat k váší ranní kávě report jak na tom Miles je, kolik přibral – prostě skutečnou realitu i s pocity.

A co pro ty kteří chtějí hubnout?

Chystáme seriál o hubnutí zaměřený i na dívky. Kdy se zde objeví? Nechte se překvapit ;)

Trápí vás vaše váha? Jste hubení a ikdyž jíte o sto šest tak nemůžete přibrat? Chcete přibrat kvůli vaší dívce? Nebo chcete vypadat lépe v tričku na diskotéce? Pokud se domíváte že nelze právě ve vašem případě přibrat tak vám dokážeme opak a poradíme jak na to. Sledujte seriál který bude vycházet v průběhu vánoc a po novém roce. Pak bude následovat každý den malý report kterým Miles sdělí zda se mu plán daří.Vydáno dne 5.12.05 - publikoval: Miloslav Lujka

Přidat si článek Nová internetová reality show – přibíráme s Milesem do záložek: post this at del.icio.uspost this at Diggpost this at Google Bookmarks

Komentář

 1. Sem s tím seriálem o nabírání svalů. Na seriál o hubnutí pro holky se vykašli, receptů na hubnutí je všude spousta. Když chtějí zhubnout, at prostě přestanou jíst a basta!
  Nastal čas aby hubení ztloustli a ukázali co v nich skutečně je.

  — Ludvík · 4.05.08 · #

 2. welcome back Mr. Lujka

  was ist das, nofá reality šou drei Jahre alt? Und sehr geehrte Herr Lujka, wo ist das pokračofání???
  Ich frage – Warum???

  Co takhle nejaká obrázek nebo video z té faší reality šou?? Nemáte, še, aby ne, kdyš je to nejspíš nejaká bouda…
  Fšechno to začalo tím neštastným nezaplacením za další rok profozu faší
  býfalé domény, kterášto byla koupena tím zákeřným tlouštíkem.

  Já nenajít tu faší aktuální foto, jestli Vy zase nezhubnout a netacháte nás za fařenou nudli !!

  hubený Ludvík · 7.08.08 · #

 3. Aber Ich mus Sagen,

  mate tu sehr šén, sehr geehrte Herr Lujka, pekna prace, pekny dyzajn, pekny barficky, moc pekny.

  Nur das Inhalt ist nicht so gut….

  Ich hofe, Fy na tom popracofat, Fy pamatovat, Arbeit macht frei!!

  und geben Sie hier mehr Bilder!!

  hubený Ludvík · 7.08.08 · #

 4. Zdravím tě Ludvíku, dal jsem zde opět informace které pan Lujka uveřejnil na svých stránkách (v té době ještě jakožto držitel této domény).

  Podařilo se mi ho zkontaktovat, takže uvidíme jakým směrem se naše spolupráce bude ubírat, nicméně již teď mohu slíbit, že se redakce pomaličku rozrůstá a tak snad zde budou kvalitní informace k nalezení.

  Ivo · 11.08.08 · #

 5. dekuji za odpoved.
  uz je mi to jasne.

  hubený Ludvík · 14.08.08 · #

 6. Ahoj.Ja sem strasne hubena holka a uz mne to docela stve,snazim pribrat uz dlho ale nejde mi to.Vazim 43kg a merim 159cm.Ja jim hodne ale stejne nepribyram,takze chtela bych vas poprosit aby ste mi nejak pomohli pribrat je mi 23let.

  Anicka. · 5.10.10 · #


Jaký je opak dne?

Fitness menu