Hledáme autory

Vydáno: 1.07.08

Zajímáte se o fitness, kulturistiku či posilování, případně máte zkušenosti jako výživový poradce? Chtěli byste se o své zkušenosti a znalosti podělit s ostatními a ještě si udělat reklamu? Hledáme redaktory, kteří by nám pomohli pravidelně plnit tyto webové stránky zajímavým a originálním obsahem.

Jako redaktor nemusíte ovládat tvorbu webových stránek či podobné věci, stačí se s námi domluvit na spolupráci a pak již jen můžete zasílat dokumenty ve wordu případně dostanete přístup do redakčního systému.

Podmínky spolupráce

Odměna

Nabízíme zejména sebepropagaci a možnost reklamy na Vaše služby. Je to vhodné tedy zejména pro osobní trenéry, dietologické pracovníy, konzultanty apod.

Pokud jste se rozhodli, že do toho s námi půjdete, zanechte v komentářích kontakt na sebe, případně kontaktujte Ivo Tomana.


Komentář

 1. Hezký den,
  jsem zaujat vašemi webovými stránkami a rád přispěji k vašim článkům dalšími texty se zaměřením na výživu,cvičení,zdravý životní styl a prevenci nemocí. Pošlete mi prosím bližší informace pro zahájení spolupráce.
  Zatím přeji hezké letní dny!

  S pozdravem
  Vlastimil Chadim

  Vlastimil Chadim · 8.07.08 · #

 2. Dobrý den.
  Měl bych zájem být uveřejněn na Vašich stránkách v sekci fitness trenéři a chtěl bych se dozvědět více o Vašich podmínkách.

  Děkuji mockrát
  S pozdravem
  Tomáš Zdražil

  Tomáš · 9.07.08 · #

 3. Dobrý den, zajímám se o zdravou výživu, posilování a sport a ráda bych se dověděla více o možnosti publikovat na těchto stránkách.Prosím, zašlete mi více informací.
  Děkuji

  Zuzana · 23.07.08 · #

 4. Dobrý den,
  zajímám se o zdravý životní styl. Sice jako laik a spíše z vlastních zkušeností mohu soudit, ale přesto bych se ráda dozvěděla více o možnosti publikovat na vašich stránkách.
  Děkuji Martina

  Martina · 26.07.08 · #

 5. Všem co máte zájem o spolupráci: prosím podívejte se na aktualizaci článku. Děkuji.

  Ivo · 29.07.08 · #

 6. dobry den, zajímám se o fitnes, výživu, o dětskou obezitu-ráda bych pro vás psala brigásně….

  klara · 12.09.08 · #

 7. Dobrý den, měa bych zájem o psaní článků na téma PSYCHOLOGIE A MOTIVACE a VITAMÍNY, PROTEINY, SACHARIDY.. Pošlete mi prosím bližší informace. Děkuji Moc.

  Nikola Mráčková · 26.12.08 · #

 8. Dobrý den,
  ráda bych pro vás psala články na téma – hubnutí, cvičení, Pilates, recepty zdravé vyživy, dieta. Mám zkušenosti s psaním článků pro jiný magazín, ráda bych se věnovala i vašim tématům. Ozvěte se prosím na můj email, děkuji.

  Veronika · 3.04.09 · #

 9. Dobrý den,
  i my vám můžeme nabídnout naše služby v otázkách fitness :-) zdravím Zuzka K.

  Zuzana Kubíčková · 28.12.09 · #

 10. Dobrý den,

  ráda bych Vám nabídla knihu Průvodce (začínajícího) vegetariána. Kompletní průvodce zdravou vegetariánskou stravou. Jsem nakladatelka a knihu jsem vydala v říjnu 2009.
  Autorky: Vesanto Melinová, Brenda Davisová
  444 stran, brožovaná
  Pokud budete mít zájem, mohu Vám poslat informace o knize, včetně ukázky. Dále bych chtěla říci, že v knize je pasáž věnovaná vegetariánským sportovcům. Podrobně rozebraná z hlediska potřeby bílkovin, atd.
  Moje internetové stránky jsou www.kominkova.cz

  Děkuji za zprávu a přeji Vám hezký den.
  S pozdravem
  Andrea Komínková,
  Radňovice 75
  tel. 606 616 790
  e-mail: kominkova@gmail.com

  Andrea Komínková · 18.01.10 · #

 11. Dobrý den,

  zaujal mě Váš inzerát, kde hledáte redaktora internetových stránek. V spučasné době hledám uplatnění jako redaktor a webeditor. Ve zmíněných oborech mám bohaté zkušenosti. V případě Vašeho zájmu, ráda vše zodpovím.

  Přeji hezký den.

  S pozdravem Jarmila
  Tel.: 724 302 638

  Jarmila · 13.04.10 · #

 12. Dobrý den,

  v sekci posilovny píšete, pokud má někdo zájem o zápis fitness centra, ať vás kontaktuje. Nicméně, nikde jsem tu kontakt na nikoho nenašel.
  S pozdravem
  Pavel Navrátil

  Pavel Navrátil · 2.03.14 · #

 13. Dobrý den, měli bychom zájem o vložení článku s odkazem na náš web. Případně o výměnu odkazu. Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci.
  Díky za odpověď.
  Bětka

  Bětka · 12.05.15 · #


Jaký je opak dne?

Fitness menu